Dekar Asmalı Hayat

İçinde hem mavi hem de yeşil geçen kaç öykü kaldı İstanbul'da.

DEKAR ASMALI HAYAT

Dekar asmalı Hayat

Dekar Asmalı Hayat İçinde hem mavi hem de yeşil geçen kaç öykü kaldı İstanbul'da.Dekar Asmalı Bahçeler, İstanbul Bahçeşehir’de, sizi hayal ettiğiniz bahçeli bir öyküye davet ediyor.

İstanbul Beylikdüzü’nde bahçeli bir yaşamla, eşsiz deniz manzarasını bir araya getiriyor.78.000 m2’lik bir alanda, 3+1, 4+1 ve 5+1 evlerden oluşan 7 tip konut ve ticari ünitelere sahip Dekar Asmalı Hayat, sizi yeşil bir büyü ile sarıyor. 149 m2’den 361 m2’ye kadar değişen büyüklüklerde, tek kat ve dublekslerden oluşan 244 bahçeli ev yaşamınızda yeni bir sayfa açıyor.

Cephelerde kullanılan doğal taş kaplamaları ile geleneksel Türk mimarisini modern mimari ile harmanlayarak tek bir kimlikte bir araya getiriyor. Zengin bir mirasın ruhu, günümüzün göz alıcı karakteri ile yaşamınıza zenginlik katıyor.

Dekar Asmalı Hayat’ta 3+1’den 5+1’e kadar farklı büyüklükteki bahçeli evlerden birini seçebilir, en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş kullanışlı alanları ve göz alıcı tasarımı ile size özel bir hikayeye adım atabilirsiniz.4.350 m2’yi kapsayan ticari alanlar,
Dekar Asmalı Hayat’ta her şeyin elinizin altında olması için size tüm olanakları sunuyor. Çeşitli dükkan ve mağazaların olacağı bu alanda, her türlü ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

EV TİPLERİ

BSE GAYRİMENKUL

HÜRRİYET BULVARI NO:80 1 Beylikdüzü İstanbul / Türkiye
+90 (212) 875 77 21 | +90 (212) 876 86 67
info@bsegayrimenkul.com.tr

Bize ulaşınız

TOP
WhatsApp chat