Demir İnşaat

Demir İnşaat

Kapıdan Giren Herkesi Ev Sahibi Yapıyoruz...

DEMİR İNŞAAT

Demir Country Beylikdüzü

Beylikdüzü’nün ilk Açık AVM’si Demir Country’nin size sunduğu en önemli ayrıcalıklardan biri. Üstelik Türkiye’de bir benzeri de yok.

Nevizade ve Galata konseptli cadde ve sokakları, dünyaca ünlü alışveriş markaları, keyifli zamanları yaşam alanlarınızın hemen yanıbaşında geçirmenizi sağlayacak restoranları ile Country AVM sizi büyülü bir hayata davet ediyor.
Beylikdüzü’nün yeni meydanı yani yeni buluşma noktası Country AVM’nin konseptli sokaklarına bakan evlerden birinin sahip olarak kendinizi özel hissedeceksiniz.

A+ Sosyal Yaşam: Demir Çağı’nın en büyük farklılıklarından biri de A+ Sosyal Yaşam alanları.Öyle ki daha önce eşini görmediğiniz sıra dışı peyzaj alanları, 2 adet büyük 2 adet çocuk yüzme havuzu ve dinlenme alanları ile tatil adeta ayağınıza geliyor. Peyzaj alanlarındaki yürüme ve bisiklet yolları, görsel havuzların üzerinde bulunan bungolaw’ları ile Country Meydan’da siz ve sevdikleriniz bambaşka bir deneyim yaşayacak.

1.000 m2 kapalı sosyal tesisinde yer alan; kadın, erkek ve çocuk yüzme havuzları ile havalar kötüyken bile havuz keyfini sürebileceksiniz. Country Club Spa&Wellness Center’da ise hem huzur hem de sakinlik bulacak, hayatın tüm stresinden uzakta hissedeceksiniz.

Beylikdüzü’nün lüks konut merkezi olan Yakuplu’nun mihenk taşı Demir Country benzeriz konseptini benzersiz bir lokasyonda sunuyor.

E5, E-6 ve Metrobüs’e 5, marinaya ise sadece 1 dakika uzaklıkta. 2. ve 3. Havalimanlarına 20 dakika mesafedeki Demir Country Yaşam Vadisine ise 1 dakika uzaklıkta.

Projemiz 44,426 m2 arazi üzerine konumlanan Demir Country 9 blok 1160 daire ve 112 adet ticari birimden oluşmaktadır.

Demir Life Büyükçekmece

Organize Sanayi Sitesi Çorlu

Demir La Vida Büyükçekmece

Projemizi tasarlanırken, konumlandığı açıdan görünen eşsiz manzaraya bakan herkesin ağzından benzer cümlelerin döküldüğünü gördük; ‘hayat burada yaşanır’ diyordu ziyaretçilerimizin tümü...

Bu nedenle İspanyolca’da ‘hayat’ anlamına gelen ‘La Vida’nın projemiz için en uygun isim olacağını düşündük; zira iyi bir hayat yaşamak için gereken her şeyi bir arada bulacağınız bir yaşam alanı olacak Demir La Vida...

Demir La Vida’da hayata geçirilecek akıllı ev sisteminde, dokunmatik ekran-akıllı ev menüsü ile tüm aydınlatma, ısıtma-soğutma, perde, alarm ve ses sistemleri kontrol altına alınarak yüksek oranda enerji tasarrufu sağlanacağı gibi, günlük temizlik hizmetlerinden SPA’ya, valeden taksiye, tesisatçıdan sağlık hizmetlerine dek hayatınız için gerekli hizmetler günün her saati elinizin altında olacak.

Yapımına Nisan 2014’de başlanan Demir La Vida projemizde 2016 yılında yaşam başladı.

Demir La Vida, 110.000 bin m²’lik bir inşaat alanında 379 residence, Otel ve 29 ticari birimden oluşuyor.

1+1’den 4.5+1’e kadar kadar daire seçenekleri barındıran proje, farklı yaşam biçimlerinin ihtiyaçlarını karşılayacak biçimde tasarlandı.

Projede konut birimlerinin yanısıra son teknoloji ile donatılmış spor, sağlık ve alışveriş merkezleri ile her tür ihtiyaca cevap verecek eğlence ve ticaret birimleri yer alıyor.

Demir La Vida’da, yeşil alanlara özel özel bir önem verildi. Kent yaşamından bunalan günümüz insanının yeşile olan özlemini Demir La Vida sakinleri hissetmeyecekler, çünkü projenin toplam yeşil alanı 30 bin m². Konfor, huzur ve güvenliğin bir arada olduğu projede eşsiz peyzaj mimarisi, havuzların üzerindeki dekoratif köprüler, şelaleler ve yürüyüş parkurları site sakinlerinin mutluluğunu arttırmak için özenle tasarlandı.

Demir Romance Beylikdüzü

İstanbul'un Aşkı Demir Romance...

Beylikdüzü’nün merkezinde ultra lüks bir yaşamın kapılarını aralayan Demir Romance, tüm dairelerinde uygulanan akıllı ev sistemi ile de düşlerinizdeki konforu sağlayacak.

Yapımına Ocak 2013’de başlanan Demir Romance projesinde 2015 Ağustos ayında yaşam başladı.

Demir Romance, 170 bin m²’lik bir inşaat alanında 776 Residance konut, 28 adet villa, 59 ticari birim ve 1 kreşten oluşuyor. Proje’de 1+1'den 4.5+1'e kadar daire seçenekleri ve 28 adet villa bulunmaktadır. Projede konut birimlerinin yanısıra son teknoloji ile donatılmış spor, sağlık ve alışveriş merkezleri ile her tür ihtiyaca cevap verecek eğlence ve ticaret birimleri yer alıyor.

37 bin m²’lik arazi büyüklüğüne sahip Demir Romance Projesi’nde, sosyal kulübe ayrılan alan 5 bin 141 m² iken toplam yeşil alan ise 22 bin m². Demir Romance sakinleri, yeşile duydukları özlemi gidererek doğa ile iç içe yaşadıklarını hissedecekler. Konfor, huzur ve güvenliğin bir arada olduğu projede eşsiz peyzaj mimarisi, havuzların üzerindeki dekoratif köprüler, şelaleler ve yürüyüş parkurları site sakinlerinin kendilerini ayrıcalıklı hissetmesini sağlayacak.

Ayışığı Butik Esenyurt

Kazandıran Ayışığı Konseptinin Yeni Etabı Ayışığı Butik

Ayışığı Butik Projesi ile Demir İnşaat bir kez daha yatırımcısının yüzünü güldürmek için yola çıkıyor… Demir İnşaat tarafından geliştirilen ve kısa sürede Beylikdüzü Bölgesi’nde kazancın ve güvenin sembolü olan Ayışığı konseptinin üçüncü etabı Ayışığı Butik yükseliyor. 14.084 metrekare toplam proje alanına sahip projede 110 rezidans konut ve 9 bağımsız ticari alan bulunmaktadır. 1+1, 2+1 ve 3+1 büyüklüğünde 4 farklı daire tipine sahip olan proje 2017 yılının Mayıs ayında teslim edilecektir.

Ayrıcalıklarımız: Ayışığı Butik’in loft katında yer alan sosyal tesis ile yaşam alanınızdan uzaklaşmadan keyifli vakit geçirebileceğiniz alanlara sahip olacaksınız.

Fitness, Sauna, Buhar Odası, Kafeterya, Resepsiyon, Kapalı Otopark, Süs Havuzu, Çocuk Oyun Alanı, Gezi ve Dinlenme Alanları

Çocuklarımız Her Zaman Önceliğimiz; Demir İnşaat deneyimi ve güvencesiyle hazırlanan Ayışığı Butik de çocuklar da unutulmadı. Çocuk oyun alanları ile zenginleştirilen projede çocukların da kendilerine vakit ayırabilecekleri özel bir alanları olacak...

Ayışığı Vadi Evleri Beylikdüzü

Bir Dilek Tut Ayışığı’nda Evin Olsun

Demir İnşaat farkı ile nefes alan, eşsiz manzaraya sahip, rahat ve ferah yaşam alanları Beylikdüzü'nün merkezinde konumlanan Ayışığı Vadi Evleri ile hayat buluyor.

Ayışığı Vadi Evleri, modern mimarisi ile çağdaş bir kent insanının ihtiyaç duyacağı pek çok sosyal aktiviteyi bir arada bulunduran, kendinizi tam anlamı ile güvende hissedeceğiniz, evinizin her metrekaresinin maksimum verimlilikle tasarlandığı eşsiz özelliklere sahip.

Yapımına Ocak 2011'de başlanan Ayışığı Vadi Evleri, Nisan 2013'te tamamlandı.

Ayışığı Vadi Evleri, 15 bin metrekarelik alanda, 11 katlı 6 bloktan ve 489 konuttan oluşuyor. Projede, 1+1'den 4+1'e kadar daire seçenekleri bulunuyor. Proje bünyesinde; kaliteli konut birimlerini, zengin ve iyi planlanmış spor ve yaşam alanları ile eğlence ünitelerini, alışveriş ve ticaret birimlerini barındırıyor.

Ayışığı Vadi Evleri; site sakinlerine, Beylikdüzü'nün merkezinde konforlu bir yaşam sunuyor. Yaşam standardını yükseltmek amacıyla geniş olanaklar sunan Ayışığı Vadi Evleri'nin en önemli özelliği her blokta, 1 ve 5'inci katlar arasında bulunan teraslı daireler. Site sakinleri bu sayede kendilerine ait yeşil bir dünya kurma fırsatına sahip oluyor.

Ayışığı Vadi Evleri'nde; proje alanının yüzde 70'i yeşil alan, spor tesisleri ve sosyal yaşam alanlarına ayrılıyor. Site sakinlerine kentin karmaşasından ve gürültüsünden uzakta istedikleri her şeyi bulabilecekleri huzurlu bir yaşam sunuluyor. Ayışığı Vadi Evleri'nde, site sakinlerinin kendilerini şımartmak isteyecekleri her şey yanı başlarında… Hamam, sauna, buhar odası, masaj salonu, jakuzi, bunlardan sadece birkaç tanesi… Kreş ve çocuk kulübü, çocuk havuzu, açık oyun parkı, kapalı oyun alanı ile çocuklar da unutulmuyor.

Ayışığı Vadi Evleri'nde site sakinleri; basket ve voleybol sahaları, tenis kortu, squash, masa tenisi, açık olimpik yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, yürüyüş yolu, bisiklet parkuru, fitnesscenter ve vitamin bar ile sağlıklı yaşamın tadını çıkartıyor. Cafe, restaurant, sinevizyon salonu, bay-bayan kuaför, terzi, kuru temizleme, vale hizmetleri, oto kuaför ve özel market servisi sayesinde Ayışığı Vadi Evleri sakinleri, hayatın yüksek temposu ve yoğun iş hayatının çaldığı zamanı tekrar kazanıyor. Site sakinleri, siteden çıkmadan günlük hayatın zaman alan ihtiyaçlarını hızlı ve pratik bir şekilde giderme fırsatı buluyor.

Her dairede bulunan kiler odasına çamaşır ve kurutma makineleri kurulabiliyor, evde nereye konulacağı bilinemeyen, dağınıklık yaratan tüm eşyalar sistemli bir şekilde bu odaya yerleştirilebiliyor.

Ayışığı Vadi Evleri'nin sunduğu önemli hizmetlerden biri de dairelerde kullanılan termostatik vanalarla enerji giderinde maksimum tasarruf sağlanması. Jeneratör, yangın ve doğalgaz alarm sistemi, kartlı geçiş sistemi gibi özellikler ise konut sahiplerine güvenli bir yaşam garantisi veriyor. Üç katlı kapalı otopark da site sakinlerinin konforu için düşünülenler arasında. Projede; kaza ve yaralanmalarda ilk yardım müdahalelerinin yapılacağı sağlık ünitesi hizmeti de var. Ayrıca Ayışığı Vadi Evleri sakinlerine, daire teslimleri tamamlandıktan sonra hizmete başlayacak olan, siteye özel ücretsiz shuttle hizmeti ile metrobüse, alışveriş merkezlerine, markete gidebilme imkânı sunuluyor.

Ayışığı Halting Place Beylikdüzü

Beylikfdüzü'nün merkezinde 14 dönümlük bir alanda konumlanmaktadır.

2010 Yılının Ağustos ayında yaşamın başladığı Ayışığı Halting Place, lüks ve konforlu bir yaşam alanıdır. Otopark, jeneratör, yangın ve doğalgaz alarm sistemi, kartlı geçiş sistemi, kapalı devre kamera sistemi, daireler arası telefon görüşmesi, 24 Saat sıcak su, headend TV gibi sistemlerle kat malik sahiplerine güvenli ve huzurlu bir yaşam garantisi vermektedir.

Ayışığı Halting Place yürüyüş parkurundan kapalı ve açık yüzme havuzuna, basketbol, voleybol ve futbol sahasından squash'a, barbekü alanından oyun parkna, fitness center’dan Türk hamamı’na ve tuz odasına, en ince ayrıntısına kadar düşünülen sosyal yaşam alanlarıyla ve profesyonel yönetimi ile de fark yaratmaktadır.

Ayışığı Halting Place Yaşam Alanlarımız;

Kapalı Spor Salonu, Açık Kapalı Yüzme Havuzları, Hamam, Sauna, Barbekü, Bahçe Gezinti Yolları, Bahçe Oturma Grupları, Çocuk Oyun Sahası, Basketbol Futbol Sahası, Cafe, Kuaför ve Oto Yıkama dan oluşmaktadır.

Ayışığı kat malikleri 5 yıldızlı bir yaşam alanına sahip olmanın huzurunu yaşamaktadırlar.

Nar Çiçeği Beylikdüzü

Günışığı Sitesi Esenyurt

BSE GAYRİMENKUL

HÜRRİYET BULVARI NO:80 1 Beylikdüzü İstanbul / Türkiye
+90 (212) 875 77 21 | +90 (212) 876 86 67
info@bsegayrimenkul.com.tr

Bize ulaşınız

TOP
WhatsApp chat