ESTON ŞEHİR KORU

Eston Şehir Koru

Şehrin karmaşasından uzak, farklı tiplerde az katlı konutlar...

Koru Katlı Villalar

Eston Şehir Koru

Şehrin karmaşasından uzak, farklı tiplerde az katlı konutlar...

Koru Villalar

Eston Şehir Koru

Şehrin karmaşasından uzak, farklı tiplerde az katlı konutlar...

PREV
NEXT

ESTON ŞEHİR KORU

Toplam 215 dönüm alan üzerine kurulu küçük bir kasabayı andıracak biçimde tasarlanmış Eston Şehir Koru'da yaşıyorsanız evinize dönmek için acele edeceksiniz.Şehrin karmaşasından uzak, farklı tiplerde az katlı konut seçeneklerinin yer aldığı, komşuluk ilişkilerini kalıcı dostluklara dönüştürmeye elverişli sosyal alanlar barındıran bu küçük kasabada, size özel bir dünyanın içinde yaşayacaksınız.

Çocuklarınızın hayallerini gerçek kılacak aktivite alanları Eston Şehir Koru'da!
Çocuklarınız araç trafiğinden uzak güvenli alanlarda diledikleri gibi koşup oynaayacak, tırmanma duvarları ve aktivite parkların da enerjilerini atacak, bisiklet yollarında arkadaşlarıyla yarışacak, kay kay ve roller blade parkında hünerlerini sergileyecek ve evcil hayvan parklarında hayvan ve doğa sevgisiyle büyüyecekler.

Bahçeli ve müstakil bir düzen beklentisi olan büyük aileler için ideal Koru Villalar􀀋 5,5+1 olarak tasarlandı. Dilerseniz bahçesine havuz yapılabilen Koru Villaları'ntn geniş iç yaşam alanları, verandası ya da bahçesinde, aileniz ve sevdiklerinizle keyifli zamanlar sizi bekliyor. Villa hayatına en yaktn konseptl sunan Koru Katll Villalar􀀂 Sky Dublex, Garden Dublex ve Simplex olmak üzere üç farklt konut tipinden oluşuyor. Geniş salonlan, mutfaktan, teraslar􀀂 ferah adalan, işlik ve yardtmct adalan ile her genişlikteki aile için rahat bir yaşam vadediyor. 

 

Bahçeli ve müstakil bir düzen beklentisi olan geniş aileler için ideal Koru Villaları yardımcı odası dahil 5 odalı ve ikinci kattaki oturma salonu ile birlikte 2 salonlu olarak tasarlandı. Yazın yemyeşil bahçesinde aileniz ve sevdiklerinizle keyifli dakikalar geçirebileceğiniz Koru Villaları, kışın pencerenizden baktığınızda adeta bir kartpostalı andıracak manzarasıyla gözlerinizi kamaştıracak. Dilerseniz bahçesine havuz yaptırabileceğiniz Koru Villaları’nda sayfiye yaşamını şehrin içindeki evinize taşıyabileceksiniz.

Yeşilin her tonunu ve doğanın eşsiz dokusunu hissedeceğiniz, tabiatla iç içe mutlu bir aile yaşamı için Garden Dublex Villalar sizi bekliyor.

Villa hayatına en yakın konsepti sunan Koru Katlı Villalar; Sky DublexGarden Dublex ve Simplex olmak üzere üç farklı konut tipinden oluşuyor. Geniş salonları, mutfakları, kapanabilir terasları, ferah odaları, işlik ve yardımcı odaları ile her genişlikteki aile için rahat bir yaşam vaadediyor.

Her dairesi yemyeşil koruya, bahçelere, aktivite alanlarına bakan manzaralı Koru Konaklar’da; cumbası ve geniş terasıyla keyifli bir yaşamı kucaklayabilirsiniz.

Toplamda 5 katlı Koru Konaklar; çalışma odası, 4 oda ve geniş bir salon ile mutfaktan oluşuyor. Tek katta müstakil, ferah yaşam isteyen herkese uyan Koru Konaklar sahiplerini bekliyor.

KAT PLANLARI

BSE GAYRİMENKUL

HÜRRİYET BULVARI NO:80 1 Beylikdüzü İstanbul / Türkiye
+90 (212) 875 77 21 | +90 (212) 876 86 67
info@bsegayrimenkul.com.tr

Bize ulaşınız

TOP
WhatsApp chat